Vialand, лунапарк, гірки, Стамбул, парк атракціонів, розваги для дітей

Стамбул: 10 місць куди піти з дітьми

Як би там не говорили, що Стамбул місто колоритне, але лише для дорослих, тут безліч місць, де вашим дітям буде цікаво провести час. Не дивлячись на всі історичні пам’ятки, такі як Палац Топкапі та (Собор Святої Софії) Айя – Софія,  Стамбул – сучасне прогресивне місто, що йде в ногу з прогресом та технологіями.

Пропонуємо вам перелік парків, музеїв та аттракцій, які можна буде додати до вашої сімейної програми перебування у цьому чудовому місті.

Отже,  список 10 місць куди піти з дітьми у Стамбулі:

1. Парк “Мініатюрк”

Найкраще місце для першого знайомства з Туреччиною та її історією. Розташований на березі протоки “Золотий Ріг”, парк мініатюк під відкритим небом пропонує експрес-екскурсію історією країни не лише по різним куточкам Туреччини, а й у різні епохи.

На території парку налічується більше 100 експонатів, всі виконані у масштабі 1:25 та є точними копіями оригінальних споруд.

По території парку можна їздити спеціальним паровозиком Miniatürk Express.

Для кого: діти дошкільного та шкільного віку, для туристів що мають мало часу для подорожі всією країною

Вартість квитка у 2020: 15 лір

Парк мініатюр Стамбул

Парк мініатюр Стамбул

2. Палац Топкапи

Це найбільша родзинка міста та палац з серіалу “Величне Сторіччя”, один за найбільших музеїв світу та головна резиденція султанів до середини ХІХ сторіччя. Як жили султани, їх діти та прислуга, як виглядав справжній горем, які меблі та подарунки любили любили мешканці палацу – про все це можна дізнатися відвідавши Топкапи.

Поруч з Палацем розташований чудовий парк, де буде цікаво провести час всією родиною.

Для кого: діти дошкільного та шкільного віку, для туристів що цікавляться історією, для шанувальників серіалу “Величне Сторіччя”

Вартість квитка у 2020: 100 лір, вхід до гарему – 70 лір. Діти до 9 років – безкоштовно. Музей не працює по вівторках.

Топкапи Стамбул

3. Цистерна Базиліка

Колись тут зберігався запас питної води для мешканців паласу Топкапи на випадок посухи або облоги міта, а також для поливу дерев та квітів у парку навколо палацу.

Сама будівля – це незвичне, та подекуди, навіть містичне місце з безліччю колон, що певним чином відбиваються у воді, створюючи фантастичне враження, що під водою знаходиться ще одна зала. Класична музика та дивна архітектура додають вражень та емоцій. Тут можна загадати бажання та кинути монетку у “Басейні бажань”, спостерігати за плаваючими у басейні рибами, знайти колони з головами медузи Горгони та цікаво провечсти час. Візит точно буде цікаво дітям та батькам.

Для кого: діти та дорослі будь-якого віку

Вартість квитка у 2020: 20 лір дорослий та 5 лір дитячий

Стамбул, Цистерна Базиліка

Цистерна Базиліка

4. Акваріум

Якщо ваша малеча обожнює спостерігати за морськими мешканцями – обов’язково відвідайте акваріум. Їх у Стамбулі два. Перший, “TurquaZoo”, на 8 000 м2 розташований у торгівельному центрі Forum. Другий, “Стамбульський акваріум”, на 23 000 м2, розташований в окрузі Бакиркьой.

Обидва акваріума мають велику колекцію океанічних та морських риб, коралів та водоростей, а також пропонують у якості розваги поспостерігати за годуванням їх мешканців.

Для кого: діти від 2 років, дорослі

Вартість квитка у 2020: 99 лір для дорослого та 62 ліри для дитині 2-12 років

акваріум, стамбул, подорож, TurquaZoo,

TurquaZoo Стамбул

5. Парк атракціонів Vialand

Парк був збудований як місцевий міні – аналог Disneyland на площі понад 600 000 м2. У парку велика кількість отраціонів на будь-який вік, від спокійних – для найменьших відвідувачів, до екстримальних – для дорослих та дітей старшого віку. 

Парк знаходиться за містом, але з площі Султанахмет курсує трансфер – він відвозить відвідувачів в парк і повертає назад на площу. Автобус, що їде в парк буде розмальований рекламою Vialand.

Більшість водних атракціонів не працює у холодну пору року та закриваються під час дощу.

Для кого: діти віком від 4 років

Вартість квитка у 2020: 169 лір за дорослого, діти 4 -14 років – 159 лір

Vialand, лунапарк, гірки, Стамбул, парк атракціонів, розваги для дітей

Vialand лунапарк

6. Стамбульський Леголенд (Legoland)

Тут ви можете провести весь день та навіть не зрозуміти цього. Парк відкрився відносно недавно, у 2015 році і вже завоював серця прихільників кольорових блоків. На території парку розташовано кілька зон з 4D кінотеатром, фгровий простір Lego Duplo – зона для найменьших відвідувачів, зона Miniland – копії світових та турецьких відомих будівель, створенних за допомогою конструктора Lego, у зоні Lego Racers – дітям запропонують зібрати власну модель гоночного авто та протестувати його на спеціальній швидкісній трасі, також, кілька кафе, караоке та різноманітні зони зі збірки різних моделей.

Для кого: діти віком від 3 років

Вартість квитка у 2020: 65 лір за дорослого, діти 3 -14 років – 52 ліри

Legoland, Lego Duplo, lego racers, стамбул

Legoland Стамбул

7. Політехнічний музей Рахмі Коча

Якщо ваша дитина захоплюється технікою, то візит до цього музею їй точно сподобається.

Експозиція музею розділена на секції – залізничного транспорту, де можна навіть побути машиністом, ретро-авто, морського транспорту з екскурсією на справжньому підводному човні, планетарій. Зала двигунів розказує історію розвитку промисловості в Туреччині та світі. Зала засобів зв’язку з рідкісними експонатами, що ілюструють революцію наукової комунікації, від телеграфів до сучасних телефонів та відео камер.

Для кого: діти віком від 5 років

Вартість квитка у 2020: 21 ліра за дорослого, студенти – 9 лір

рахмі коча, стамбул, музей

Стамбул музей Рахмі Коча

8. Музей Іграшок Стамбула

Невеликий музей з приватною колецією іграшок з різних епох. Буде цікаво тим, хто бажає побачити якими іграшками бавилися діти кілька сторіч тому. Колекція ляльок, солдатиків, м’яких та дерев’яних іграшок не лишать нікого байдужими та подарують гарний настрій.

Для кого: діти віком від 2 років

Вартість квитка у 2020:  15 лір за дорослого, діти 3 -12 років – 12 лір

музей іграшок, стамбул, музей для дітей, екскурсії, тури в стамбул, екскурсії

Музей іграшок Стамбул

9. Музей повітряних зміїв

Дітям напевно сподобається цей яскравий та затишний музей, в якому зібрано більше ніж 1500 яскравих зміїв з 33 країн світу.

Це офіційний child friendly museum створенний за ініціативи уряду Туреччини. Тут діти можуть залишитися на майстер – клас та створити власного змія.

Для кого: діти віком від 3 років

Вартість квитка 2020: безкоштовно

повітряні змії, музей, стамбул, для дітей, безкоштовно, екскурсії

Музей повітряних зміїв

10. Морський Музей Стамбула

Музей розташований на березі Босфору. Назва музею у google maps – NAVAL MUSEUM. Головна будівля займає три поверхи, тут розташована величезна галерея макетів кораблів. Окрім давніх парусників та сучаних підводних човнів ви побачите бронзові навігаційні інструменти, морські вузли, різноманітні кострукції морської зброї: пістолети, вінчестери, кінжали, шаблі, та багато іншого. Поруч з музеєм розташований парк у якому представлені наземні зразки зброї.

Окрема експозиція присвячена яхтам Ататюрка. На території музею також похований легендарний османський пірат та мореплавець – Барбаросса Хайреддін.

Для кого: діти віком від 5 років

Вартість квитка у 2020: 6 лір за дорослого, діти – безкоштовно

музей, яхти, кораблі, зброя, план Барабаросса, Стамбул

Військово-морський музей

 

 

 

 

 

Більше цікавої інформації та гарячі тури до Туреччина ви завжди зможете знайти на нашій сторінці на ФЕЙСБУК, підписуйтеся 🙂

Самостійний пошук турів до Стамбулу ось ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *