Alara Park 5* Аланія

Готель Alara Park 5* розташований на березі моря у 105 км від аеропорту м. Анталія  у зеленому парку, має доглянуту територію, дитячий майданчик та гірки для дітей, міні-клуб, анімаційні програми для дітей та дорослих. Номери, як і сам готель не нові, деякі потребують ремонта, але значних недоліків немає. Розмір стандартного номеру – 23м2, suite room – 45м2 (2 кімнати з дверима), сімейний номер – 60м2 (2 кімнати з дверима). Власний пляж, шезлонги та парасольки безкоштовно, доплата за матраци (2016 рік). Рекомендований для відпочинку парам, людям з обмеженими можливостями, родинам з дітьми віком від 6 років.

Зверніть увагу, що пляж готелю незручний для дітей, піщаного заходу у воду немає, галька крупна на пляжі, на глибині 40-50 см починаються великі камені (спецвзуття не допомагає). Основний захід у море з понтону. Анімація софт, не нав’язлива. Харчування нормальне, на 4+, скарг від туристів не було. В готелі заявлені ресторани а ля карте, але вибір блюд та якість поступаються головному ресторану.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *