Amwaj Oyoun Resorts & Spa 5* Шарм Ель Шейх

Готель Amwaj Oyoun розташований у бухті Набк, на відстані 10 км від аеропорту, 20 км від Наама Бей, та 11 км від о.Тіран. У туристів щодо цього готелю дуже різні відгуки, від шаленого захоплення та по-домашньому комфортного улюбленого місця відпочинку до відверто негативного та “страшного”. Даний готель найдешевший серед 5*-х готелів у Шармі. Готель розрахований на туристів, які обирають відпочинок у комфортних умовах, та не сфокусовані на дизайнерському інтер’єрі або авторських десертах. Готель простий, комфортний, територія достатньо велика, добре зонована. Номери відремонтовані у 2016 році. Стандартний номер 32м 2.

Харчування якісне та різноманітне. Морепродуктів немає, є риба, м’ясо, птиця. Інтер’єр номерів досить спокійний, є все необхідне, прибирання за 1$ буде краще, ніж безкоштовне. Основна перевага готелю – це активна анімація, пляжні та водні види спорту, гарний живий ріф. Острів Тіран розташований навпроти понтону готелю, понтон 50 м. Для дітей є гірки та анімація, для дорослих йога, зумба, футбол, водне поло та багато інших розваг. На території 3 бара, рибний ресторан з фіксованим безкоштовним меню (інші страви за додаткову плату), італійський та барбекю ресторан. Інтернет на територій безкоштовний.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Amwaj Oyoun Resort & SPAAmwaj Oyoun Resort & SPA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *