Antique Roman Palace 4*, Аланія

Готель Antique Roman Palace 4* розташований у 20 м від піщано – галечного пляжу, на відстані 120 км від аеропорту та у 3 км від центру м. Аланія. Готель працює з 1989 року, остання реновація проводилася у 2012 році.  На території готелю 1 басейн, 1 водна гірка, 3 бара, спа-центр, магазин. Готель складається з головного 5-поверхового корпусу та 6-поверхового Anex корпусу. Готель має свою територію на загальному пляжі. Номери виконані в античному стилі, як і сам готель. Анімація розрахована на дорослу публіку – ввечері жива музика (скрипка або фортепіано).

Готель загалом відповідає своїй категорії, недоліками два роки підряд є дитяче харчування (для дітей віком до 3-х років, краще брати з собою) та проблемна сантехніка (у номерах є протікання туалету або душової кабіни). Для туристів, які не зважають на вищеописані недоліки, готель може сподобатись. Розрахований для спокійного, тихого, бюджетного відпочинку. Категорії номерів –  Standard Rooms (20 м2), Anex корпусі – 22 м2, Suite Rooms – 40 м2 (однокімнатний номер), King Suite – 40 м2 (однокімнатний номер).

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *