Arma’s Resort Hotel 5*, Кемер

Готель Armas Resort 5* достатньо новий, побудований у 2006 році, остання реновація проводилася у 2014 році (був змінений текстиль у номерах, замінені телевізора на плазмові, в деяких номерах були замінені меблі). Готель розташований на відстані 55 км від аеропорту та 1 км від Кемеру. Відстань до пляжу – 500 м, через дорогу та променад (є автобус до пляжу, але пішки дуже близько).

Територія готелю не велика – 7000 м2 але досить доглянута та має зони відпочинку як для дітей так і для дорослих. Готель складається з одного головного корпусу – Main building (4 поверхи) та 3-х Garden Building корпусів (одноповерхові). На території готелю працюють 3 бара, басейн для дорослих та дітей (критий), дитячий міні-клуб та майданчик (критий), міні-гірка. Готель не проводить активної анімації, розрахований на тихий відпочинок родинам з маленькими дітьми.

У сезоні 2016 року у туристів були нарікання на погане прибирання та обмежений вибір блюд у головному ресторані. Цілком можливо, що на сезон 2017 року готель змінить менеджмент, і ми очікуємо покращення у прибиранні, сервісі та якості харчування.  Готель можна розглядати як 4* та рекомендуєть для відпочинку невибагливим туристам та за акційною ціною. Слідкуйте за сторінкою гарячі тури 2017, даний готель часто пропонує акційні ціни.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *