Beldiana Club Hotel 4*, Кемер

Beldiana Club Hotel 4* розташований на відстані 40 км від аеропорту та 100 м від власного пляжу, у гірській місцевості, з чистим повітрям та мальовничими краєвидами. Система “Все включено” працює з 7 до 23 години (кожного сезону оновлюється). Готель знаходиться на 2-й лінії (між готелем та пляжем проходить дорога) та розрахований на бюджетний відпочинок. Ідеальний варіант для туристів, які шукають поєднання ціни+якості. Пляжні рушники та шезлонги безкоштовні. У готелі є все необхідне для комфортного відпочинку, більшість туристів обирають даний варіант для довготривалого (14 ночей і довше) відпочинку з дітьми. Харчування різноманітне (меню розраховане на 7 днів, далі повторюється), якісне, відповідає заявленій категорії. Більшість відпочивальників туристи із країн СНД.

На території готелю є басейн, міні клуб, дитячий майданчик та анімація для дітей, бар, дискотека, водні та пляжні види спорту для дорослих. Номери обладнані центральним кондиціонером, телевізором, феном. У більшості номерів покриття полу – ковролін. Готель розташований у гірській місцевості, з чистим повітрям та зеленою зоною, що корисно для людей з проблемами дихання, астмами, бронхітами та іншими подібними захворювання. Анімація легка, не нав’язлива. Wi-Fi безкоштовний на території готелю (до пляжу не дотягує).

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

beldiana beldiana2 beldiana4 beldiana3 beldiana5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *