Безпечна подорож літаком

Безпечна подорож літаком

Якщо ви змушені подорожувати, пропонуємо кілька рекомендацій, як зробити подорож літаком більш безпечною:

подбайте про дезінфектор для рук. Таку пляшку зараз можна купити в будь-якій крамниці. Зверніть увагу, щоб розмір флакону не перевищував 100 мл – дозволену норму для ручної поклажі в літаку.

придбайте заздалегідь антибактеріальні серветки для прибирання в разовій упаковці чи в упаковці по 20 штук.

звичайні одноразові рукавички для фарбування волосся стануть в нагоді: перед тим як сісти на своє крісло в літаку, вдягніть рукавички та протріть антибактеріальними серветками верхню частину спинки сидіння та ручки – все, до чого ви будете торкатися напряму. Коли сядете в своє крісло, протріть розкладний стіл та поверхні напроти вас.

 загорніть використані серветки у рукавичку та викиньте у сміття.

при користуванні туалетом на борту літака відкривайте двері плечем або коліном (ніжно)

після користування туалетом обов’язково якісно помийте руки (20 секунд з обох сторін)

у разі сервірування обіду чи напоїв на борту літака зверніть уваги, щоб напої подавалися тримаючи за дно стакану, а не зверху. Їжа має бути герметично запакована. Якщо ви знайшли отвір у пластиковому пакеті з виделкою та ложкою, попросіть замінити на новий.

відповідно до правил находження в громадських місцях, чхати та кашляти потрібно не в руку чи в сторону, а в лікоть. Таким чином бактерії не розлетяться повітрям по всьому літаку, а ви будете виглядати вихованою людиною в очах інших пасажирів.

✅відповідно до останніх нововведень, всі пасажири на борту літака мають бути в масках під час польоту. Візьміть 2-3 маски на людину, адже вони вам знадобляться на зворотньому шляху.

Звертаємо увагу, що звичаній аптечні маски одноразові, термін їх використання складає 1.5-2 години. Після використання їх не треба  зберігати, а лише викидати. Мікроби та молекули вірусу, що затрималися у масці, є небезпечними для здоров’я у разі повторного використання маски.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *