Чи потрібна українцям віза до Королівства Таїланд?

Відпочинок у Таїланді : які документи брати. Кому  віза не потрібна.

Документи віза Таїланд

Віза Таїланд

Королівство Таїланд вже багато років є улюбленим місцем екзотичного відпочинку серед українців.

Гарні пляжі, низькі ціни, тепле Адаманське море та безліч розваг робить Таїланд привабливим туристичним напрямком. Останні кілька років, кількість відпочивальників лише росте і  туроператори не забарилися поставити комфортні чартерні рейси.

Єдиною перепоною для економічного відпочинку у Таїланді лишалося візове питання, але навесні 2019 року і тут сталися позитивні зміни. Отже, починаючи з 19 квітня 2019 громадяни України можуть вільно подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без необхідності платити за оформлення візи. Для такої поїздки не обов’язково мати біометричний паспорт. Звичайний закордонний паспорт, термін дії якого на момент повернення з подорожі буде становити або перевищувати 6 місяців також може бути належним проїзним документом.

Діти будь-якого віку, від народження, повинні мати окремий проїзний документ для подорожі. Вписані та вклеєні у документи батьків дані про дитину не дають підстав для в’їзду до Королівства Таїланд. Діти, що подорожують з одним із батьків або з іншими особами, повинні отримати нотаріально завірений дозвіл на виїзд закордон від одного/обох батьків для проходження паспортного контролю.

Для отримання детальної консультації щодо необхідних для подорожі документів, звертайтеся на гарячу лінію Державної прикордонної служби України та Державної Міграційної служби України.

Без оформлення візи туристи можуть перебувати на території Таїланду терміном до 30 днів. Якщо запланована поїздка перевищує вказаний період, слід звернутися до відповідної дипломатичної або консульської установи, незалежно від мети візиту.

Також, для в’їзду туристи обов’язково мають бути застраховані. Туристичну страховку ви можете оформити не відходячи від комп’ютера прямо зараз, онлайн, зв’язавшись з нашими менеджерами по телефонам, що вказані на сайті, або за допомогою повідомлення у соціальній мережі фейсбук та інстаграм.

Приблизна вартість страхового полісу
на одного дорослого терміном
на 14 днів складає 250 грн.,
на 21 день – 325 грн,
на 30 днів – 485 грн.

Вартість на дитину до 16 років та дорослого після 55 років біде вищою.

Огляд пляжів Пхукету можна подивитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *