День Святого Валентина: Ідеї для подорожі від Інтернет порталу Олімп

Наближається День Святого Валентина і всі закохані роблять зізнання, обмінюються подарунками, або вирушають у цікаву подорож. Адже ніщо не зближує міцніше за митті казкового відпочинку та спільні спогади! Тож, рушаємо до нашого переліку найцікавіших ідей до дня закоханних!


До витоків свята – Рим та Терні

Серед найбільше цікавих в ці дні напрямків виділяється Італія. Місто Терні, покровителем якого вже багато століть є Валентин Інтерамський, християнський святий, одне з найвідвідуванніших у свято. За легендою, саме Валентин, всупереч імператорській забороні, таємно вінчав закоханих римських легіонерів з їх обраницями. Але імператору Клавдію II стало відомо про це. Він наказав схопити священика і стратити того за непослух. На згадку про цю жертву закохані всього світу щороку 14 лютого дарують один одному листівки-валентинки. Якщо ви плануєте освідчення, то ласкаво просимо до найромантичнішого фонтану Європи – фонтану Де Треві! Мекка закоханних чоловіків, які вже кілька століть чекають омріяних “Так”, “Si”, “Oui”, “Yes” від своїх коханих. Жодних відмов, адже це чарівне місце, де промовивши “ТАК” та випив води з “трубочок закоханних” (вони чекають з лівого боку фонтану) ви отримуєте у подарунок справжне кохання на все життя. Чи не це ми шукаємо все життя?!

Виліт із Києва 11 та 12.02 на 4 ночі, готель 4* Рим – від 659Є за двох дорослих

 

Париж – Лямур Тужур 🙂
Найромантичнішим місцем для закоханних вже багато років є Париж. Відкрити його для себе має кожний романтик, бо так приємно блукати вузькими вулочка5303-1ми цього дивовижного міста, де закохувались та зустрічались поети та артисти, арістократи та королі, справжні принцеси та музи творців. Мрії про щастя на сьомому небі легко здійсняться, варто лише купити квиток на Ейфелеву Вежу та цілуватися там споглядаючи на замріянний Париж біля ваших ніг. Таку подорож неможливо забути, погодьтесь!

Виліт із Києва 12.02 на 5 ночі, готель 3*, сніданки – 790 Є за двох дорослих (екскурсії та супровід гіда у вартості)

Гоа – Океан кохання

Безперечно, найбільш романтичними містами нашої планети вважаються Венеція, Париж, Прага… Але якщо ви хочете влаштувати справжній сюрприз своїй другій половинці, тоді вирушайте в не менш романтичні, проте не такі звичні місця. Незабутньою і яскравою буде поїздка на Гоа, головний курорт Індії. У лютому море тут ласкаве, а безкраї пляжі так і ваблять своєю безтурботністю. Прекрасним подарунbeach-hotel-in-goaком для коханої людини буде круїз на старій піратської шхуні уздовж індійського узбережжя і вечеря при свічках. На замовлення для вас приготують омарів, креветок і соковиту червону рибу.
Виліт із Києва 12.02 на 10 ночей, готель 3*, сніданки – від 1199Є за 2-х дорослих

Мистецька подорож

Не менш захоплюючою буде подорож до Барселони, одного з найшикарніших міст узбережжя Іспанії. Архітектура та дух Барселони ідеально підходить для прогулянок удвох. Це чудові лагуни, Ла-Рамбла, парк Гуель і багато іншого. Ви відвідаєте головнbarcelonaі історичні об’єкти, влаштуєте романтичний пікнік на пляжі та спробуєте кращі іспанські вина та  традиційну кухню .

Виліт із Києва 13.02 на 7 ночей, готель 3*, сніданки – від 699Є за 2-х дорослих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *