фортуна отель 3*, отель 4*, фортуна Турция 5

Фортуна готель 3*, 4*, 5*

Назва туру Фортуна 3*, Фортуна 4* або Фортуна 5* означає, що турист купує тур у відповідний регіон зазначеної країни (Туреччина, Анталія/ Єгипет, Хургада або Шарм Ель Шейх/ Іспанія, Коста Брава) і у готель відповідного зіркового рівня, з зазначеним харчуванням. Турист отримує ваучер на проживання у готелі певної категорії, у номері зазначеного типу, на визначений період ночей, харчування, авіапереліт, а назву готелю туристу буде повідомлено на стійці реєстрації в аеропорту прильоту. Неможливо вибрати готель заздалегідь. Категорія готелю або регіон не може бути змінено також. Наприклад, якщо турист обирає тур Туреччина, Аланія, Fotruna 5*, ALL, стандарт, 7ночей – турист отримує ваучер на поселення у готелі 5* у номері категорії стандарт, у регіоні Аланія з харчуванням все включено, тривалість туру 7 ночей. Назву готелю зазначено не буде.

fortm

Вартість туру до ЄГИПТУ по Фортуна 3* 2021 році – від $180 за особу, Фортуна 4* – від $199 за особу, Фортуна 5* – від $255 за особу

Відвідайте нашу сторінку з пошук турів та оберіть зручну дату виліту та тур самостійно.

Питання щодо замовлення туру до Кемеру присилайте у месенжері Фейсбуці або прямо на вайбер. 

Читайте більше Цікавих фактів з усього світу про інші міста і країни, а також ловіть вигідні пропозиції на гарячі тури завжди на нашій сторінці у Фейсбуці.   Підпишіться, щоб не пропустити тур вашої мрії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *