Hedef Resort Hotel 5*, Аланія

Готель Hedef Resort Hotel 5* розташований у 12 км від Аланії, у селищі Конакли, на відстані 100 км від аеропорту. Готель знаходиться на 1-й береговій лінії, за 50м від моря. Готель середньої категорії, для туристів, які перш за все звертають увагу на море та вартість туру для них є важливою, а також для молоді, і тих, хто не звертає увагу на якість прибирання (прибирання поверхневе, зміна постільної білизни 1 раз на тиждень) та різноманітність харчування (1-2 види м’яса, 3-4 види  птиці, та кілька варіантів риби). Вдосталь фруктів та солодощів. Дитяче харчування для зовсім маленьких мандрівників краще брати з собою, для діток від 4 років харчування буде нормальне.

В готелі є гірки у басейні, дитячий куточок, дитячий майданчик. Для дорослих – вечірні шоу-програми, денна анімація, 5 барів, спа – центр, тенісний корт. Номери категорії Standart – 26 м2. Готель не відповідає рівню 5* для Туреччини, відпочинок буде відповідати скоріше середнім 4*. Ціна в готель буде відповідною. Даний готель є найдешевшою 5-ю у Туреччині.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *