Коли розпочнеться туристичний сезон у 2020 році❓

Найбільш очикуванною подією серед мадрівників України є скасування карантинних заходів щодо обмеження подорожей та початок туристичного сезону у 2020 році.
Серед найбільш популярних туристичних напрямків українців цього літа відкриються не всі. Але більшість курортів, завдяки жорстким заходам щодо запобіганню розповсюдження вірусу та успіхів в його лікуванні, планують прийняти туристів цього літа.

Отже, найбільше шансів цього літа буде відправитися на відпочинок до Чорногорії, Кіпру, Албанії, Хорватії, Єгипту та Греції.
Якщо ситуація в Україні буде стабільної та дозволить відкрити свої кордони, туроператори зможуть запустити чартери в ці країни у червні-липні 2020.

✅Щодо улюбленої Туреччини, виходячи з динаміки розповсюдження хвороби у країні, відкриття кордонів для туристів на травневі свята не відбудеться. Травень загалом, як і червень, для Туреччини буде початком сезону для внутрішнього ринку. Якщо тенденція до скорочення кількості хворих буде зменшуватися, буде розглядатися питання початку чартерів з інших країн.

✅Інша ситуація в Єгипті, тут туристичний сезон у 2020 році планують продовжити наприкінці травня. Курортну зону взяли під окремий пильний контроль і шанс відпочити в Єгипті літом лишається досить високим.

✅Початком сезону 2020 у Чорногорії розглядають кінець червня. Тут найменша кількість хворих серед інших країн, гарні ціни та умови для дотримання карантинних норм, якщо доведеться такі вводити для відпочинку – відстань пляжі, відсутність харчування по системі “Все включено”.

✅Частина готельної бази Кіпру почне працювати з червня, орієнтуючись перш за все на внутрішній ринок. Змінювати або ускладнювати умови в’їзду до країни для українців не планують, отже, можна розглядати Кіпр як туристичний напрямок літом 2020.

✅Ситуація в Греції також дещо оптимістична і початок туристичного сезону 2020 тут планують на початок червня. Умови для відкриття є – низький рівень захворювань, готовність готельної бази та туристичної інфраструктури. Туристична частка у ВВП країни майже 22%, що мотивує уряд та самих греків робити все можливо для відпочинку іноземних туристів.

‼️Наразі, уряд Греції разом з профільними міністрами та крупними туроператорами розробляють алгоритм прийому громадян. За останньою інформацією, планується отримання певної довідки від лікаря або санітарної книжки мандрівника, де буде зазначено, чи турист безпечний для в’їзду в країну. Адже, поруч з туристами з України можуть бути туристи з інших країн, з великою кількістю хворих, то ж готелі, скоріш за все, будуть приймати одночасно лише туристів з однієї країни.

Для туристів, що прилітають з “умовно чистих країн” планується запровадити певні години прильоту в аеропорт, щоб вони не контактували з іншими та обробляти приміщення аеропорту між рейсами з дезінфікуючими засобами.
✈️

Перевірити готовність вашого готелю приймати туристів цього літа ви можете на нашому сайті в пошуку ТУТ

Останні новини щодо ситуації з перебронюванням турів, умовами від туроператорів та можливими варіантами повернення коштів читайте ТУТ

Підписуйтесь на оперативну інформацію на нашій сторінці на Фейсбук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *