Курорти Болгарії для відпочинку з дітьми

Де краще відпочити з дітьми? Як обрати курорт для відпочинку на морі у Болгарії? Деякі поради та інформація від нас та наших туристів!

Ми пропонуємо роздивитися ближче кілька курортів Болгарії, великих і розвинутих, а також маленьких і затишних, чудово пристосованних для подорожі з найменшими відпочивальниками. Болгарія була відомим місцем відпочинку ще за часів Радянського союзу, то ж готельна база більшості курортів налічує 30 та більше років. Найвідомішим місцем дитячого відпочинку було північно-східне узбережжя Варни, де й зараз розташовані безліч дитячих таборів, з гарною територією, теплим, не глибоким морем та м’яким кліматом. Якщо до відпочинку у таборі ваша малеча ще не готова, нижче, найпопулярніші курорти Болгарії для відпочинку з дітьми:

Албена

Курорт Албена найвідоміший курорт, ідеальний для відпочинку з дітьми. Головними перевагами цього місця є чистий та дуже дрібний пісок, море тепле та не глибоке, немає каменів та мушлів, пляжі широкі, немає холодних течій та різких змін погоди. Загалом, Албена, є улюбленим курортом туристів з дітьми, більшість готелів працює на системі “все включено”, у меню часто присутні особливі дитячі страви, в готелях є анімація, дитячі клуби та диско. На території курорту було  побудовано найбільший у Болгарії луна-парк, з різноманітними гойдалками, гірками, аттракціонами. На курорті також функціонує дитяча залізниця, працюють безліч кафе та спортивних клубів, як для дітей молодшого віку, так і для підлітків. Готелі Албени все включено, для відпочинку 2017:

Gergana 4* – від 699Є

Laguna Beach Resort 4* – від 840Є за 2+1 (до 12 років), все включено, 9 ночей (липень 2017)

Laguna Mare 3* – вд 950Є за 2+1 (до 12 років), все включено, 9 ночей (липень 2017)

Zdravets 3* – від 990Є за 2+2 (діти до 12 років), все включено, 12 ночей (серпень 2017)

Mura 3* – від 1015Є за 2+1(до 12 років) 9 ночей, все включено (липень 2017)

Laguna Park – від 1050Є за 2+1 (до 12 років), 12 ночей, все включено (червень 2017)

Готелі Албени з аквапарком:

Laguna (Beach, Garden, Mare) 4*, Compass 3*, Vita Park 3*, Kom 3*, Magnolia Standart 3*, Orchideya 3*

Знайти ціни на всі готелі Албени

Албена мапа курорту з готелями

Обзор

Курортне містечко Обзор – найкращий варіант тихого, спокійного пляжного відпочинку у Болгарії. Особливим попитом користується серед шанувальників чистого довкілля, широких пляжів та “власного простору” – готелі розташовані на значній відстані один від одного, та у більшості своїй, мають велику територію, що гарантує спокій та тишу відпочивальників. Загальна довжина пляжів курорту більше 8 км. Даний регіон обирають також з метою заощадити кошти на відпочинку, адже, ціну на готелі тут на 20-50% нижче. На території курорту знаходяться лікувальні джерела. У оздоровчих центрах вдало лікують астму та бронхіти.

Готелі Обзора все включено, для відпочинку з дітьми 2017:

Casablanca 4* – від 650Є за 2+1 (до 13років), 12 ночей, все включено (червень 2017)

Sunrise all Suites Resort 4* – від 750Є за 2+1 (до 12 років), 12 ночей (червень 2017)

Coop Obzor 3* – від 790Є за 2+1 (до 12 років), 9 ночей (липень 2017)

Знайти ціни на готелі Обзор

Обзор. Мапа з готелями

Еленіте

Для прихільників відпочинку в апартаментах у приватному секторі, рекомендуємо обрати курортне містечко Еленіте, Болгарія. Наразі, цей регіон динамічно розбудовується і перевага надається будівництву маленьких котеджів та віл для індивідуальних туристів. Даний курорт сподобається шанувальникам тихого, спокійного, родинного відпочинку. Еленіте – улюблений курорт родин з маленькими дітьми (0-7 років). Його обирають також як варіант довготривалого відпочинку від 17 ночей.

Еленіте. Курорт.

Ви, звичайно, можете обрати для відпочинку й інші відомі курорти Болгарії – Золоті Піски, Сонячний Берег, але вони розраховані на молодь та дітей від 14 років. Шум, активна анімація, концентрація розваг та голосна музика можуть завадити комфортному відпочинку та режиму дня дітей молодшого віку та немовлят. Відпочинок на морі у Болгарії дуже популярний як серед туристів з дітьми так і серед пар, які обирають відпочинок на широких піщаних пляжах!

Щодо готелів Болгарії з все включено у 2017 році на курортах Золоті Піски, Сонячний Берег, Несебр, Балчик звертайтеся особисто, або шукайте на сторінці Гарячі тури 2017!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *