Larissa Green Hill Hotel HV1 5*, Аланія

Готель Larissa Green Hill Hotel HV 5* розташований на березі моря, відстань до аеропорту 115 км, до центру м. Аланія – 8 км. Готель відкрився у 1995 році, останній ремонт проводився у 2011 році. Готель складається з 2-х та 3-х поверхових котеджів, територія доглянута, багато дерев, хвойних насаджень та різноманітних кущів. Готель розташований на пагорбі, спуск до пляжу по доріжкам та сходам. В готелі стандартне турецьке харчування, деякі туристи відмічали не великий вибірм’яса, є дитяче меню (для зовсім маленьких дітей краще брати своє). Вода бутильована без обмежень, лежаків на пляжі достатньо для розміщення гостей. Є вечірні та денні спортивні та анімаційні програми для дітей та дорослих. Поряд розташовані готелі:Kemal Bay, Pasha Bay.

Типи номерів у готелі: Standard Rooms (22 м2,), Family Rooms (34 м2, двоспальний сімейний номер, двері є в усіх номерах), Deluxe Rooms (28 м2, однокімнатний номер, обладнаний як Standart room). Готель рекомендований для відпочинку родин з дітьми, пар без дітей. Гарний вибір у співвідношенні ціна-якість.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *