Larissa Phaselis Princess 5*, Кемер

Готель Larissa Phaselis Princess 5* розташований на березі моря, на відстані 75 км від аеропорту та 17 км від Кемеру і складається з головного 5-поверхового корпусу та 3-поверхового корпусу. Готель знаходиться на першій береговій лінії поруч з готелями Queens Park, Club Alibey Tekirova.

Територія готелю зелена, доглянута. В готелі часто змінюється персонал та анімаційні команди, але харчування загалом якісне та різноманітне, прибирання 2-3 рази на тиждень поверхневе, але цілком достатньо для комфортного перебування. Море біля готелю чисте та прозоре, але захід кам’яний або з пірсу. В готелі гості можуть відвідати 7 барів, ресторан на пляжі, вечірня та денна анімація. Для дітей є водні гірки, дитячий басейн, міні-клуб, дитяча анімація. За територією готелю є вулиця з крамничками, кафе, сувенірами. Номери категорії Standart в основній будівлі -14м2, та Standart у додатковому корпусі – 17м2. Номери категорії Economy Room – номери на першому поверсі у додатковому корпусі, вхід з тераси. В готелі є 30 номерів категорії Apart Room- 15м2 та 24м2, вони знаходяться в двох окремих будівлях на відстані 1200м від головної будівлі.
Готель не поганий варіант у співвідношенні ціна-якість, гарний вибір для туристів з обмеженним бюджетом, а також для тих, хто не зважає не певні недоліки.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *