M.C. Beach Park Hotel 5* Аланія

Готель M.C. Beach Park 5* розташований на березі моря, на відстані 1 км від селища Конакли, та у 110 км від аеропорту м. Аланія. Дата відкриття готелю – 1992, остання реновація була проведена у готелі у 2012 року, у цьому ж році було збудовано і новий корпус (New Building). Готель складається з 1 нового корпусу та 2-х 6-поверхових корпусів PARK. На території готелю 2 басейни (1 критий+1 відкритий), 3 водні гірки, дитячий майданчик, міні-диско. Для дорослих – футбольне поле, тенісний корт, спорт-зал, пляжний волейбол, спа-центр, вечірня шоу-анімація. Розмір стандартного номеру (Standart) – 26m2 у головному корпусі (Main Building) та 26-28 м2 у Block Building. Харчування різноманітне, свіже. Готель середньої категорії цінової категорії та рекомендований для відпочинку родин з дітьми, сімейних пар, молодіжних компаній.

Звертаємо увагу, що не всі туроператори у ваучерах та під час бронювання туру дають можливість обрати корпус для проживання.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *