Magic Life Jacaranda Imperial 5*, Сіде

Зовсім новий та сучасний готель Magic Life Jacaranda Imperial 5* відкрив свої двері для туристів у 2014 році. Відстань від аеропорту 65 км, від центру Сіде – 10 км, та у 3 км від селища Чолакли. Готель має власний піщаний пляж на відстані 500 м, з гарним заходом у воду. Територія готелю велика, багато клумб, дерев (не дуже великі, адже готель новий) та кущів, гарне зонування для різних видів відпочинку. Готель пропонує більш спокійний відпочинок у релакс зонах та спортивну анімацію біля басейнів. На території готелю працюють 5 водних гірок, міні-клуби, джуніор-клуби, міні – дискотеки, амфітеатр, спортивні майданчики.

З початку відкриття, готель орієнтувався на туристів з Німеччини, тому в анімаційних програмах та у спілкуванні з персоналом переважає німецька мова. Але у готелі є персонал, що розмовляє російською також. Меню у головному ресторані також збалансовано з урахуванням смаків німецьких туристів – майже немає супів, багато овочів та птиці. Сервіс та прибирання у готелі на високому рівні. Зверніть увагу, що відпочивальниці з Німеччини прихильниці загоряти топлес, як біля басейну так і на пляжі.

Номерний фонд у готелі відповідає всім вимогам готелю цього рівня – номери оснащені якісними меблями та сантехнікою, все працює дуже добре! Standard Land/Sea View (38м2, спальня, ванна кімната), Standard Lake Bungalow (56м2, спальня, ванна кімната, приватний басейн), Promo Rooms (38м2, спальня, ванна кімната), Standard Plus (38м2,спальня, ванна кімната), Family Land/Sea View (52m2, 2 спальні з міжкімнатними дверима, ванна кімната). Загалом можемо рекомендувати готель гостям будь-якої категорії, з урахуванням зазначених вище нюансів.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур 2017 у цей готель 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *