Alantur Hotel (ex.Maritim Hotel Club Alantur) 5* Аланія

Готель Alantur Hotel 5* розташований на березі моря, на власному піщано-галічному пляжі на відстані 140 км від аеропорту м. Анталія. Готель відкрився у 1963 році, з того часу готель було кілька разів реставровано, остання реновація – 2014р.

Готель складається з 1 основного 4-х поверхового корпусу та 2-х блоків 3 та 4 поверхів (з ліфтами). Територія готелю доглянута, зелена, розділена на зони відпочинку. На вході в море є бетонні плити (є захід і без них), у шторм важко заходити у море. Море глибоке – на відстані 3 метрів від заходу починається різка глибина до 6 метрів. Купання дітей рекомендується лише поряд з дорослими або у спеціальних дитячих басейнах. За територією готелю є діюча мечеть, номери, які виходять на дорогу знаходяться в зоні дії динаміків (служба починається о 5 ранку).

Загалом готель приємний та комфортний для відпочинку для дорослих пар, та родин з дітьми. На території готелю є інфраструктура для дітей – анімація, 2 дитячих басейни, міні-клуб, дитячий майданчик та ігрова кімната, дитяче меню. Для дорослих – 5 барів, аквапарк з 3 гірками, тенісні корти, футбольне та баскетбольне поле. Номери категорії  Standard Room – 36 м 2, Comfort Room – 28 м2, Bungalow Standard Room – 17 м2, Bungalow Dublex Rooms – 25 м2.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *