18Чер/20
двоповерхові кабіни, авіаподорожі, літак, безпека

Двоповерхові сидіння – майбутне пасажирської авіації в умовах COVID-19

Новий дизайн, який переконфігурує каюти літака на двоповерхові сидіння – можливе рішення для авіакомпаній, які шукають більшого захисту від Covid-19 для безпечної подорожі. Читать полностью

04Чер/20
Безпечна подорож літаком

Безпечна подорож літаком

Якщо ви змушені подорожувати, пропонуємо кілька рекомендацій, як зробити подорож літаком більш безпечною:

подбайте про дезінфектор для рук. Таку пляшку зараз можна купити в будь-якій крамниці. Зверніть увагу, щоб розмір флакону не перевищував 100 мл – дозволену норму для ручної поклажі в літаку. Читать полностью

04Чер/20
аеропорт Анталії

Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після відновленя авіасоплучення?

З 01 липня 2020 року Туреччина та Україна оголосили про офіційне відкриття кордонів між двома державами та відновлення авіасполучення.
 
Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії цього року? 
 
Згідно інформації опублікованої на офіційному сайті аеропорту, на туристів чекають, напевно вже звичні за цей карантинний період, санітарні правила знаходження в аеропорту.

Читать полностью

14Тра/20
відпочинку у Греції у 2020

Правила відпочинку у Греції у 2020 році

Встановлено нові правила для готелів в Греції: реєстрація на відкритому повітрі, харчування в ресторанах та басейн по черзі.
 
Міністерство туризму Греції підготувало «протокол безпеки та гігієни готелів і туристичних місць», який заснований на рекомендаціях Грецької національної організації охорони здоров’я EODY, і повинен бути реалізований протягом сезону 2020 на умовах впливу коронавірусу.

Читать полностью

04Тра/20
Болгария сезон 2020 новости

Болгария сезон 2020 новости

БОЛГАРИЯ, Covid -19.
Поделился информацией Todor Kamarashev, менеджер Болгарской компании “TEDDY KAM”
Многие из вас поделились с нами тем, что не могут найти актуальные новости о ситуации в Болгарии в интернет-пространстве.
С радостью и некоторой дозой оптимизма сообщаю вам, что с прошлой недели Болгария постепенно возвращается к своему нормальному ритму жизни.
Открылись парки, магазины, разрешены прогулки на свежем воздухе, индивидуальные занятия спортом на открытом воздухе, маски уже не являются обязательными на открытом воздухе, а с 06 мая 2020 открывают заведения с открытыми площадями с садами, плавательные бассейны, а также снимают запреты на поездки между крупными районными городами.

Читать полностью