шарм ель шейх музей

Новий історичний музей Шарм Ель Шейху

Відкриття нового музею в Шарм Ель Шейху!

В суботу, 31.10.2020 року, президент Єгипту Сісі урочисто відкрив новий історичний музей у Шарм Ель Шейху.

Будівництво цього важливого туристичного об`єкту розпочалося ще у 2003, але через брак фінансування та проблеми з проектуванням, проходило з певними зупинками.

президент Сісі, Єгипет, відкриття музею, Шарм Ель Шейх

Відкриття нового історичного музею в Шарм Ель Шейху

В ногвому музеї виставлено біля 5 200 артефактів, що розповідають про різні аспекти життя єгипетскої цивілізації різних династій фараонів.

музей, експозиція, Єгипет, Египет, исторический музей

В колекції музею знаходяться 10 рідкісних предметів із скарбниці царя Тутанхамона. Серед найбільш цінних виробів, в музеї представлена рідкісна мозаїка із Олександрії, приблизний вік якої 4 ст. до н.е. Також в новому музеї Шарм ель Шейху будуть експонуватися цінні, не представлені широкому загалу раніше стародавні статуї богів, амулети, прикраси та елементи побуту стародавніх єгиптян. Колекцію планують щорічно поповнювати новими екземплярами, а також організовувати тимчасові виставки інших музеїв світу, що володіють цікавими колекціями предметів часів стародавнього Єгипту. 

Історичний музей Єгипта, нова колекція, Тутанхамон, скарбиКолекція історичного музею

Один із залів планують присвятити знайомству туристів з природним світом Єгипту, його корисними копалинами, світом Флори та Фауни, розказати більше про підводний світ, та заходи щодо його збереження та захисту.

Метою відкриття нового історичного музею саме в Шарм Ель Шейху було бажання влади Єгипту було залучити більше туристів до країни та об`єднати туристичний пляжний відпочинок з вивченням історії Єгипта. 

Вартість проекту: 1.2 млрд египетських фунтів
Квиток для дорослого – 200 фунтів. Діти до 6 років – безкоштовно             

Фото зйомка в музеї – 50 фунтів без спалаху 

Години роботи: з 10:00 до 13:00 та з 17:00 до 23:00

Більше цікавої інформації та гарячі тури до Єгипту ви завжди зможете знайти на нашій сторінці на ФЕЙСБУК, підписуйтеся 🙂

Самостійний пошук турів до Єгипту ось ТУТ

Як безпечно подорожувати літаком під час пандемії Covid-19 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *