теракт 11 сентября 2001 в США

Онлайн екскурсія по музею 9/11 в Нью-Йорку

Під час нашого візиту до Нью-Йорку, ми не змогли оминути увагою такий важливий символ сучасної Америки, як меморіал присвяченний теракту 11 вересня 2001 року, що було створено на місці всесвітнього торговельного центру у самому центрі Мангеттена. У 2021 році – 20 річниця трагедії, то ж ми вирішили поділитися цією онлайн екскурсією по музею 9/11 в Нью Йорку.

Щодо самого музею. Меморіал та музей 11 вересня – головна установа країни, яка займається дослідженням трагедії 11 вересня 2001 року,
документуванням її впливу та вивченням значення теракту для сучасного та майбутнього життя країни.
Звичайно, вшануванням тих, хто загинув під час нападів 2001 та 1993 років та героїв-рятівників: поліцейських, пожежників, медиків, волонтерів, небайдужих громадян.

Розташований у Всесвітньому торговому центрі, Меморіальний музей 9/11 в Нью-Йорку розповідає історію 11 вересня через засоби масової інформації, розповіді очевидців, колекцію монументальних та автентичних артефактів, особистих речей, представляючи відвідувачам людські історії про втрати, відновлення та надію. 

Вшанування пам’яті 11 вересня 2001 р


Щороку у річницю 11 вересня сім’ї жертв збираються на церемонію на площі музею 9/11 в Нью-Йорку, щоб прочитати вголос імена 2983 чоловіків, жінок та дітей, вбитих під час терактів 11 вересня 2001 року та 26 лютого, Бомбардування Всесвітнього торгового центру 1993 року.

Шість хвилин мовчання відзначають час, коли кожна з веж Всесвітнього торгового центру була вражена терористами, коли кожна з башен впала, і час, відповідний нападу на Пентагон – коли терористи захопили рейс номер 93 United Airlines, і прямували на будівлю у Пенсільванії.

Триб’ют у світлі

«Трибути у світлі» – щорічна публічна художня інсталяція, яка висвітлює небо над Нью -Йорком від сутінків 11 вересня до світанку 12 вересня у пам’ять про загиблих, проводиться на території музею 9/11 в Нью-Йорку.

Меморіальні басейни комплексу музей 9/11 в Нью Йорку


Координаторами Меморіалу є два басейни, кожен розміром майже гектар, які розташовані на місцях колишніх Північної та Південної веж Всесвітнього Торгівельного центру (World Trade Center) у нижньому Мангеттені.
Басейни утворюються найбільшими штучними водоспадами у Північній Америці, кожен з яких спускається на 30 футів (9 метрів) у квадратний басейн.
Звідти вода в кожному басейні опускається ще на 20 футів і зникає в меншій центральній порожнечі.

За словами архітектора Майкла Арада, басейни уособлюють «відсутність, що стає видимою». Хоча вода стікає в порожнечі, їх ніколи не можна заповнити.
Звук каскадної води робить басейни місцем спокою та споглядання у галасливому центрі міста.

 

Вартість квитків до музею 9/11 в Нью-Йорку 2021 рік:

дорослий – 26 долл

дитячий (7-12 років) – 15 долл

студенти, пенсіонера (65+), молодь (13-17 років) – 20 долл

 

Більше цікавих фактів про Сполучені Штати – Цікаві факти з усього світу: Cтатуя Свободи

Підписуйтесь на нашу сторінку на Фейсбуці, щоб дізнаватися більше про США та інші країни світу