Orange County Resort Hotel 5* Кемер

Готель Orange County Resort 5* розташований у центрі курортного містечка Кемер, у 60 км від аеропорту м. Анталія. Готель відкрив свої двері у 2005 році, остання реновація була проведена у 2012 році. Архітектура та дизайн готелю виконані у стилі Голландського міста Амстердам 60-х років.

Готель орієнтований перш за все на молоду, веселу та енергійну публіку. Найкраща анімаційна програма на узбережжі, дискотеки у басейні та на пірсі, 5 нічних клубів на територій, різноманітні бари, шоу-програми, вечірки та бармен-шоу не залишать вам часу для сну. Рекомендований для молоді, пар без маленьких дітей (або для дітей від 6 років), але, якщо ви зважитесь на подорож з малюком, у готелі є дитяче меню та анімація, дитячий майданчик та басейн. Готель працює на концепції ВСЕ ВКЛЮЧЕНО УЛЬТРА, та включає в себе соки-фреши, окремі алкогольні напої іноземного виробництва, та багато іншого.

Розмір standard room (27 м2), Volendam houses (45 м2, 1 поверх: спальня + ванна кімната, 2 поверх – дитяча спальня, без межкімнатних дверей),family rooms (52 м2, дві спальні з міжкімнатними дверима + ванна кімната), 1 queen beatrix suite (182 м2, простора гостинна + спальня з джакузі, без міжкімнатних дверей + ванна кімната + велика тераса, прямий вид на море), princess maxima suite (96 м2, гостинна + 2 спальні з міжкімнатними дверима + 2 ванні кімнати, прямий вид на море), honeymoon suite (68 м2, гостинна + спальня з міжкімнатними дверима + ванна кімната, прямий вид на море)

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *