Який пляж обрати для відпочинку на Пхукеті?

Детальний огляд пляжів Пхукету, що допоможе вам зробити правильний вибір відпочинку:

🧚‍♀️ Пляж Патонг – найбільший пляж на острові. Розташований в Адаманському морі, має 3 км берегової лінії, вздовж якої знаходиться безліч кафе, крамниць, барів. Для тих, хто обирає шумний та активний відпочинок. З травня по листопад море спокійне, захід піщаний. Купатися дозволено в окремих місцях через наявність водного транспорту поблизу.
Працює цілодобово. Приблизна вартість пляжного комплекту – 200 бат.

🧚‍♀️Пляж Ката – має довжину 1,5 км та знаходиться між пляжами Патонг та Ката-Ной. Піщаний пляж, по якому дуже приємно ходити. Захід у море плавний, пологий, дно м’якеньке без каменів. Гарний риф та рибки. Прокат масок є поруч. Комфортно відпочивати з дітьми. Вхід на пляж можливий лише по краям, адже посередині знаходиться 5* готель з огородженою територією. Вартість пляжного комплекту – 200 бат (2 шезлонга + парасолька), але ви можете вільно відпочивати на власному рушнику. Кабінок для переодягання тут немає, плата за користування туалетом (в лівій частині пляжу) – 10 бат, душ – 20 бат.

🧚‍♀️Пляж Карон – знаходиться на березі Адаманського моря. Берегова лінія 5 км, поруч бари, кафе, променад, нічні клуби. Особливість пляжу – чистий “скрипучій” пісок, часті шторми у період мусонів та прозора вода у морі. Південна частина пляжу підійде для дайверів, Північна – для активної молоді. На цьому пляжі розташований ресторан On the Rocks – знакове місце для багатьох пар – тут часто роблять пропозиції руки та серця, освідчуються у коханні або замовляють романтичні вечері.

🧚‍♀️Пляж Ката Ной – малолюдний пляж для шанувальників спокійного відпочинку без пляжної торгівлі та пляжних барів. Має 700 м берегової лінії у формі півмісяця та пологий піщаний вхід у воду. З травня по листопад – улюблене місце серфінгістів через гарні хвилі. Оренда пляжних комплектів – 200 бат, туалет платний у кафе поруч.

🧚‍♀️Пляж Пляж Най Харн – чудовий вибір для мандрівників, які шукають відпочинок у мальовничих куточках острова (рай інстаграмерів). Більшість відпочивальників – романтичні пари, родини з дітьми, заможне місцеве населення. Мало росіян. В цій частині острова знаходиться яхт-клуб з 5* готелем. Під час “відходу” моря пісок відзеркалює небо створюючи неймовірні природні картини. Берегова лінія 800 м, дно піщане, вхід плавний. Наявні підводні течії – під час купання треба бути обережним. З травня по жовтень – гарне місце для серфірів. Головна перевага пляжу – парк з пальм та казуарінових дерев, де можна сховатися від сонця.

🧚‍♀️Пляж Банг Тао – малолюдний пляж навіть у пік сезону. Оренда пляжних комплектів – 200 бат. Пляжна смуга – 5 км, вхід у воду пологий, поступовий. Багато дерев, та легкий бриз з моря добре справляються зі спекою. Підводні течії незначні. Основна маса відпочивальників – постояльці фешенебельних готелів, що знаходяться поруч. Недоліки – висока вартість таксі через відсутність бюджетних тук-туків. Поруч є міні-ринок, фруктові кіоски, міні-маркет, кафе, бари, ресторани (вартість 1,4- 2 рази вище, ніж на інших пляжах).

🧚‍♀️Пляж Сурін – універсальний пляж, підійде як для шанувальників спокійного відпочинку, так і для активних туристів. Більшість пляжників – громадяни країн СНД. Пляж широкий, піщаний, з гарним рифом для снорклінгістів (у певні періоди можна зустріти рифову акулу, лобстерів та черепах). Вартість пляжного комплекту – 100 бат.

🧚‍♀️Пляж Трі Транг – або “смарагдовий пляж” – тихий, піщаний пляж, знаходиться неподалік від Патонг біч, у закритій, захищеній від вітру бухті. Донедавна, пляж був місцем відпочинку виключно місцевих мешканців, тому розвинутої інфраструктури поруч не варто очікувати. Вхід у воду пологий, без каменів, зручний для дітей. Через зручне розташування тут майже відсутні хвилі, навіть коли на інших пляжах майоріє червоний прапор. Тут можна побачити слонів, яких приводять з екскурсією на пляж для купання. Пляж чудово підійде парам з маленькими дітьми, які шукають затишку та спокійного відпочинку.

🧚‍♀️Пляж Парадайз – за вхід на пляж з 2019 року береться плата у розмірі 200 бат (для дітей вхід безкоштовний), в яку входить пляжний комплект, користування туалетом та душем. Заборонено приносити свою їжу та напої – на пляжі працює власний ресторан. Довжина берегової лінії лише 200 метрів, але пляж добре захищений від хвиль валунами, а на березі природна тінь від тропічної рослинності добре захищає від сонця. Вхід у море не зручний – дрібні гострі корали та камені, треба мати спеціальне взуття.

🧚‍♀️Пляж Банана-Біч – невеликий (250 м довжиною) пляж на “Кораловому острові” (Ко Хе), улюблене місце шанувальників романтичного тихого відпочинку та дайверів. Поруч з Банана-Біч на острові розташований шумний та активний Лонг Біч. З’єднуються вони між собою стежкою через тропічний ліс. На пляжі чистий білий пісок, на вході в море є гострі рештки коралів, необхідно мати спеціальне взуття. На пляжі помітні припливи та відливи ( у другій половині дня), тоді купатися не можливо.

Чи потрібна українцям віза до Королівства Таїланд у 2019 та 2020 роках, читайте тут 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *