Подорож Заходом США на авто. Гранд Каньйон.

🇱🇷 Гранд Каньйон США. День 2.

Ранок наступного дня привітав надзвичайним сходом сонця. Вид з вікна кімнати нашого готелю був надзвичайним!

Хамфріс Пік – найвища гора штату Аризона з висотою у 3851 метр – у всій ранішній красі. Ніколи ще 6 ранку не була таким приємним часом для ранкової кави!

Хамфріс пік, Гранд Каньйон США, Аризона

На відміну від першого теплого, інколи сонячного та майже весняного дня, другий день на Каньйоні був казково зимовим зі снігом, хуртовиною, льодом на дорозі.

Гранд Каньйон США Південний Рим. Зима 2019

Гранд Каньйон США Південний Рим. Грудень 2019

За в’їзд на територію Каньйону збирається плата.

Вартість вхідного квитка на Гранд Каньйон США, Національний Парк – 35 долл за авто (немає різниці скільки там людей).

Квиток дійсний тиждень – 7 днів, кількість заїздів не рахується. Ви можете припаркувати авто на одному з безкоштовних паркінгів та використовувати шаттли для переміщення територією Каньйону. Можна пройти пішки – довжина пішохідного маршруту Гранд Каньйону – 13 км. За гарної погоди та фізичної форми, це буде цікавою прогулянкою.

Власне авто ви можете використовувати для поїздок по території парку, але подбайте заздалегідь про мапу та дороги, щоб не заблукати. Будьте уважні та слідкуйте за швидкісним режимом, Гранд Каньйон не лише гарні скелі, але й домівка багатьох видів диких тварин – лосів, оленів, лисиць, диких кабанів, койотів, єнотів та інші, які час від часу можуть переходити дорогу та зустрічатися на шляху.

Якщо ви обрали варіант із шаттлом, візьміть мапу маршрутів Гранд Каньйону та оглядових майданчиків. Існує 3 маршрути на Південному Римі Гранд Каньйону – блакитний,  жовтий та червоний. По кожному маршруту курсує окремий шаттл, який зупиняється лише на чітко визначених зупинках.
Більшість шляхів, що проходять територією Каньйона майже не чистять від снігу, одже, під час сильних снігопадів, ожеледиці, вітру, опадів – в’їзд просто закривають. Гроші за квиток не повертають, час перебування не подовжують.

Дорога на Пейдж – 2 години 40 хв.

Для відвідання іншої відомої “перлини” Аризони нам довелося піднятися на самий верх плато Гранд Каньйону та спуститися вниз. Дорога була фантастичною, як у казці! Сніг, потім хмари, згодом щільний туман над безоднею та скелями. Середня швидкість – 20 км/год, хвилясті серпантини гірських доріг, поодинокі буйволи, коні та кози на узбіччі та якась казкова тиша навколо.🌥🌫🌨

Туман на плато. Гранд Каньйон США

Гранд Каньйон туман, дорога

Міст біля міста Пейдж

Попередня частина подорожі тут

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці, щоб не пропустити цікаві пропозиції, подорожі та акційні тури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *