Подорож Заходом США. Історичне Шосе 66.

🇺🇸 Це відоме не лише у Аризоні, а й у світі Історичне Шосе 66 (Route 66) що перетинає країну від Чикаго до Лос-Анджелеса, і входить до топ найвідомих та найбільш популярних місць для ностальгії за минулими часами.
Всі будівлі тут відносяться до початку 20 сторіччя та датуються 1900-1930 рр., мають неповторний та оригінальний дизайн.

Історичне Шосе 66. Заправка

Об’єкти на фото лишилися такими з моменту їх будування. Навіть інтер’єр всередині автентичний, за виключенням, можливо столових приборів та текстилю. Загалом, колись, це була просто центральна вулиця, у сучасному розумінні шосе, по якій рухалися вантажі та пасажири з Півночі на Південний- Схід. Дорога тоді була з глини та каменю, асфальт на ній з’явився пізніше, у кінці 40-х. І, як наслідок, вздовж дороги з’являлися таверни, заправки, крамниці, будівля банку, майстерні, пивоварні – все, що могло знадобитися туристам, мандрівникам, торговцям та водіям під час подорожі. На диво,  всі будівлі лишилися, як і 100 років тому, неушкодженими та у гарному стані.

Історичне Шосе 66. Крамниця

Історичне Шосе 66. Таверни і бари

Історичне Шосе 66, готель

Саме про цю вулицю співали Ролінг Стоунс та Чак Беррі, саме тут відчувається легендарна Американська класика.

На диво, все тут ще й добре функціонує та розважає туристів. Сезон стартує наприкінці квітня і триває до середини жовтня. З листопада життя тут завмирає.

Історичне Шосе 66. Кафе

Нам пощастило знайти єдиний працюючий заклад, де можна було зігрітися та поїсти гарячого супу, і він був не американський. Відвідали грецьке бістро, власник якого, справжній грек, свого часу відвідував Одесу та мав безліч спогадів про Україну. За гарною бесідою час пролетів непомітно, добре, що до готелю було не далеко.

Історичне Шосе 66 знаходиться у містечку Вільямс (Williams) поруч з готелем – приблизно 30 хвилин на авто.

Про нашу попередню подорож до Греблі у Глен Каньйоні можна прочитати тут: Гребля Глен Каньйон

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці, щоб не пропустити цікаві пропозиції, подорожі та акційні тури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *