Рожевий пляж у Греції, о. Крит, Елафонісі

Останнім часом, все більше туристів відвідують о.Крит саме задля відпочинку на рожевому пляжі Елафонісі.  Пляж розташований на південно-західному узбережжі о. Крит, на відстані 70 км від центру ному Ханія. Свій рожевий колір пляж набув за рахунок маленьких частин різноманітних раковин та коралів які перемішалися з білим  піском і, в залежності від освітлення, міняють свій колір від ніжно рожевого на світанку до пурпурно-фіолетового на заході сонця. Рожевий пляж входить у десятку найкращих пляжів Греції, а пляжі Елафонісі, визнані найкращими на всьому Криті. Всі бажаючі можуть відвідати рожевий пляж під час відпочинку у Греції. Для цього, обирайте о.Крит, а готель або апартаменти у Ханії. Сам острів Елафонісі (доречі, перекладається з грецької як «оленячий острів») є природним заповідником і знаходиться на відстані 100 метрів від берега. Під час морських відпливів до острова можна дійти пішки, вбрід, глибина води не буде більше за 20 см.
Острів дуже популярне місце відпочинку як серед місцевих так і серед туристів, тому, аби встигнути насолодитися дикою природою та красою рожевого пляжу рекомендуємо запланувати поїздку на ранок, до 11 години, або після 17 години. Доїхати до острова дуже просто, на всьому шляху від Ханії до Елафонісі будуть позначки та показники, то ж загубитися буде майже неможливо, крім того, дорога, що веде до острова єдина та головна. Якщо ви не плануєте брати машину або не впевнені у своїх здібностях з орієнтування у незнайомому місті, зверніться до місцевих турагенств або запитайте у наших менеджерів, які з радістю розкажуть як вам буде найкраще дістатися рожевого пляжу із вашого готелю та які тури є у цей регіон зі знижками або за акційними цінами.

Острів відомий трагічною розправою турків над греками на Великдень 24 квітня 1824 року. В той день було вбито близько 700 греків, а ще кілька сотен було продано у рабство. На згадку про той день, на острові поставили пам’ятну дошку.

Знайти акційний тур на Крит 

рожевий пляж

рожевий пляж, Елафонісі, Крит

 

елафонісі, дорога на острів

Елафонісі, дорога на острів

 

пляж елафонісі

Пляж Елафонісі, Крит, Греція

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *