Sultan Gardens Resort 5*, Шарм Ель Шейх

Султан Гарденс є одним з найпопулярніших готелів Шарм Ель Шейху для відпочинку родин з дітьми. Готель з водними гірками, міні-клубом, анімацією, дитячим та дієтичним харчуванням типу “все включено”, “все включено Емір клас” та “все включено Султан клас” (Султан клас-найбільший перелік безкоштовних послуг, звичайний “все включено – найменший перелік”).

Готель розташований на першій лінії, у бухті Шаркс Бей, на відстані 6 км від аеропорту. Живий риф, активний, з різноманітними рибами та коралами. Короткий понтон – 30 метрів. Готель є хітом продажів у 2015 та 2016 роках за рахунок низької ціни та розташування поряд з Сохо (5 хв на таксі). Номери потребують реновації, але зараз триває поступове оновлення номерного фонду, і більша частина номерів вже зроблені. Територія готелю велика – 100 000 м2, зелена, є 4 басейни (2 підігріваються взимку), 9 барів, своя дискотека, магазини (ціни майже такі ж, як на Старому Базарі (Old Market)), тенісний корт, спорт зала, дайвінг центр, власний спа-центр, та багато іншого. Готель розташований напроти о.Тіран, за рахунок чого туристи мають можливість побачити велику кількість мешканців Червоного моря не залишаючи власного готелю.

Харчування у готелі якісне та різноманітне. Є гарний вибір рибних та м’ясних страв як у традиційному єгипетському виконані так і на європейський смак. Фрукти та східні солодощі готуються на обід та вечерю. Натуральна кава доступна за додаткову плату – 1-3$. Є рибний ресторан “а ля карте”, він платний для всіх концепцій окрім “все включено султан” але лише за попередньою реєстрацією. Концепція “емір” та “султан” також включає безкоштовний свіжий сік на сніданок та необмеженний інтернет Wi-Fi у номері та на пляжі (для мінімальної категорії “все включено” інтернет платний – 15$\година). Імпортні алкогольні напої, а також всі напої у скляних пляшках у готелі передбачені лише за додаткову плату для всіх концепцій. Готель рекомендується для відпочинку з дітьми, для пар та компаній.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

Знайти тур в цей готель

знайти гарячий тур в цей готель

sultan

бухта Шаркс Бей

sultan2

Султан Гарденс, все включено

sultan5

гірки

sultan14

понтон, о.Тиран

sultan17

Султан Гарденс

sultan16

Сутан Гарденс, басейн з підігрівом

sultan4

Султан Гарденс

sultan12

Султан Гарденс

sultan13

Султан Гарденс

sultan11

Султан Гарденс

sultan18

Султан Гарденс. Номер після реновації

oldmarket

Старий ринок, Old Market

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *