корали, не можна в Єгипті

Цікаві факти з усього світу: Чого 𝗛𝗘 можна робити в Єгипті

1️. НЕ можна в Єгипті ламати та ходити по коралам. Ці живі істоти стрімко гинуть від людської діяльності та потепління, і це несе загрозу існуванню людства: спочатку загинуть корали, потім риба, яка в них живе, слідом морські хижаки та звірі, що ними харчуються. Буде порушений цілий біосвіт планети.
 
2. В Єгипті НЕ можна Торкатися риб. У водах Червоного моря мешкає быльше 1000 видів риб і майже 80% з них ядовиті. В залежності від дози, вони можуть спричинити опік або навіть смерть людини. Добра новина – риби не агресивні і майже ніколи не ставали ініціаторами нападів на людину.
 
3. Не можна в Єгипті і купатися у темний час. Більшість морських хижаків виходять на полювання вночі, і ви можете стати об’єктом атаки. А у зв’язку з тим, що це обов’язкове для дотримання всіма туристами правило, отриманні травми не покриває жоден страховий поліс.

 
4. Не можна годувати риб. Харчові звички риб відрізняються від людських, і погодувавши їх яйцем, хлібом, печивом чи іншими смаколиками з ресторану ви їх вбиваєте. Втримайте себе від спокуси помилуватися зграйкою риб кілька хвилин, адже після такої “прикормки” всі ці риби неминуче загинуть впродовж пари днів. Розказуйте про це дітям та іншим туристам.
 
5. Пити водопроводну воду. Вода з під крана підлягає лише опрісненню і легкій фільтрації. Вживання води такої якості може негативно сказатися на вашому шлунку.
 
6. З тієї ж причини – в Єгипті НЕ можна пити коктейлі з льодом. Майже всі готелі, не залежно від зірковості заморожують звичайну водопроводну воду для барів.
 
7. Дорожні правила в Єгипті досить умовні. Не всі і не завжди їх дотримуються, а тому, переходячи дорогу на “зелений”, все одно переконайтеся, що машини зупинилися.
 
8. Не викидайте авіаквиток на зворотній рейс – це ваша перепустка до терміналу аеропорту. Без неї на вас чекає довга процедура спілкування зі співробітниками аеропорту і кілька нервових годин.
 
9. Не наносіть сонцезахистні та засоби для засмаги перед купанням. Хімічні речовини, що захищають вашу шкіру від сонця та входять до складу кремів та спреїв, токсичні для мешканців підводного світу. Краще буде вдягнути білу туніку або футболку під час купання, або прийняти душ перед заходом у воду.
 
10. До Єгипту неможна ввозити квадрокоптери. Якщо ви плануєте відеозйомку з застосуванням дрона, вам потрібно буде отримати на це офіційний дозвіл.
 
11. Не можна з’являтися у культових місцях (мечеті) у стані алкогольно/наркотичного сп’яніння. За це передбачений штраф від 100 до 1000 долл США.
 
12. В Єгипті НЕ можна фотографувати мисцевих жителів без їх згоди.
 
13. Не можна загорати топлес на загальних пляжах.
 
 

Вартість екскурсії з дайвінгом у Єгипті у 2021 році – $15 – $35 за особу 

Відвідайте нашу сторінку з пошук турів та оберіть зручну дату виліту та тур до Єгипту.

Ми також пропонуємо цікаві тури до Єгипту з екскурсійною програмою.

Питання щодо замовлення туру до Єгипту присилайте у месенжері Фейсбуці або прямо на вайбер. 

Читайте більше Цікавих фактів з усього світу про інші міста і країни, а також ловіть вигідні пропозиції на гарячі тури завжди на нашій сторінці у Фейсбуці.   Підпишіться, щоб не пропустити тур вашої мрії!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *