день Матері

Цікаві факти з усього світу: День Матері

1. Ідея свята виникла у 1907 році, коли молода американка Анна Джервіс втратила свою матір. Після цієї події вона вважала, що потрібно зробити так, щоб всі матері в країні отримали своє свято, пам’ятний день, в який їх будуть вшановувати діти та інші близькі люди. Ідею Анни підтримало чимало жінок і свято стало дуже популярним.
 
2. Офіційне свято жінки-матері прийшло до нас з 1914 року, коли президент Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня днем американських матерів.
 
3. Перші згадки про це свято датовані 250 роком до н.е. Стародавні римляни святкували весняний фестиваль під назвою Хіларія. Він присвячений богині-матері на ім’я Сибила. Її послідовники робили підношення в храмі, влаштовували паради, ігри і маскаради. Святкування тривало три дні.

 
4. В Англії періоду XV століття проводилося свято материнського неділі в четверту неділю Великого посту. Він починався з церковної служби на честь Діви Марії, а після цього діти вітали мам букетиком квітів.
 
5. У переважній більшості мов світу, слово “мама” починається з букви М.
 
6. В Австралії діти купають мам в квітах і подарунки. Крім того, діти віддають данину поваги в честь бабусь і інших жінок, які важливі для них. В цей день мам балують від душі – готують сніданок у ліжко, підносять подарунки і торти.
 
7. Щорічно на День Матері в світі витрачається близько 14 мільярдів доларів.
 
8. В Україні в цей день 18 млн дзвінків робляться мамам в цей день, щоб привітати їх зі святом, в Сполучених Штатах 122 млн.
 
9. Лідери подарунків до дня Матері: листівки та квіти, сертифікати на подорожі та у SPA-центи, мастер-класи, ювелірні вироби, книги, солодощі, предмети для домашнього затишку і навіть садово-городні інструменти.
 
10. Неважливо, в якій частині світу ви живете, або до якої культури належите, увага, виявлена своїй мамі на День Матері – для неї найкращий подарунок!❤️

 

Відвідайте нашу сторінку з пошук турів щоб обрати найкращий тур у подарунок на День Матері.

Ми пропонуємо цікаві тури до будь-якої країни світу з екскурсійною програмою або без неї.

Питання щодо замовлення туру або подарункового сертифікату надсилайте у месенжері Фейсбуці або прямо на вайбер. 

Читайте більше Цікавих фактів з усього світу, а також ловіть вигідні пропозиції на гарячі тури завжди на нашій сторінці у Фейсбуці.   

Підпишіться, щоб не пропустити тур вашої мрії!