Цікаві місця для відвідання на Барі

🤓 Цікаві місця для відвідання на Барі :

Барі – один з найкрасивіших та найулюбленіших місць для відпочинку в Європі!
Піщані пляжі, прозорі води Середземного моря, вишукана архітектура Півдня Італії та справді смачна італійська кухня – все що потрібно для незабутньої літньої відпустки! Тут безліч пам’яток культури, архітектури, природи, які вам точно сподобаються та додадуть характерного італійського колориту до вашої відпустки!

💠 Базиліка Святого Миколая – популярне місце для паломництва християн з усього світу.

Базиліка Св. Миколая

💠 Барі – Векк’я (“Старе місто”) це місце, що спускається до морського порту і виглядає як концентрований коктейль зі старовинних вулиць, цікавих крамниць, затишних кафе, та більше як 40 церков!

💠 Кастелло Свево («Швабський замок»), що дивовижно гарно зберігся для свого поважного віку. Частина його приміщень сьогодні займає арт-галерея.

💠 Кафедральний собор Сан Сабіно, романська будівля 12 сторіччя, що непогано збереглася до наших днів.

💠 Театр Петруцеллі – найбільший театр Апулії і третій за розмірами в Італії

Театр Петруцеллі

💠 Кафедральний собор Бари, де знаходяться мощі Святого Сабінуса, перенесені сюди у 9 сторіччі.

💠 Піцерія Il Grottino – найкраща італійська піца в Барі, окрім класичних смаків Маргаріти, Прошуто і Квадро Фромаджіо, вам запропонують піцу з нутелою або фісташками! Піца випікається у справжній печі за старовинним рецептом.

💠 Швабський замок, збудований у 1131 році на руїнах візантійського укріплення

Пляж Лама-Моначіле

💠 Пляж Лама-Моначіле (Lama Monachile) – місце, де розійшлися дві скелі, даючи можливість морю підступити на сушу. Романтичне та одне з багатьох цікавих місць для відвідання на Барі. Дуже затишне та чарівне місце.

Цікаві місця для відвідання на Барі, будинки Труллі, Італія, Барі

Будинки Труллі

💠 Альберобелло, де знаходяться відомі будиночки “Труллі” – одно із найтуристичніших місць Апулії. Тут розташовано близько 1400 будиночків, що внесені до захистом ЮНЕСКО, як частина історичної та гуманітарної спадщини Італії. (Знаходиться за годину їзди від Барі).

👌Ми рекомендуємо відвідати Барі саме у травні-червні, коли ще немає великої кількості туристів, а природа радує своїми найкрасивішими кольорами!

👙Для шанувальників пляжів повідомляємо, що купальний сезон на Барі починається вже в середині квітня, а до кінця травня температура води досягає +20…+21 С

Наразі діє Акційна ціна : 399 євро/особа з авіа ✈️💰

7 ночей ✈️ із Києва 18.05.20піца, італійська піца, їжа на Барі, Барі Італія, піцейола

Тури до інших місць Італії ви можете обрати самостійно тут

Для детальної консультації та та купівлі тура, будь-ласка, звертайтеся до наших менеджерів за телефонами на сайті або у соціальній мережі Фейсбук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *