Цікаві острова поруч з Критом для відвідання у 2021

✈️Отже, Ви плануєте подорож на Крит, а що там робити окрім дегустації смачних страв та відпочинку на море не знаєте? ???? Про які цікаві острова поруч з Критом ви знаєте, а які будуть приємним відкриттям ви дізнаєтесь прямо зараз з нашого маленького огляду! 

Отже, якщо ви, як і ми, активні та допитливі, ця збірка спеціально для ВАС!

Ми зібрали в одному місці найцікавіші острова поруч з Критом, які буде цікаво відвідати, ну і коротенько розповіли про кожен з них?:

Острів Гавдос. Свобода, природа, усамітнення. Цими трьома словами можна описати весь острів Гавдос. Мис Трипіті на Гавдосе є найпівденнішою точкою Греції і всієї Європи. Населення всього 50 чоловік. Більшість туристів приїздять сюди або на один день, або же лишаються на кемпінг, тому що інфраструктура на острові розвинута не дуже сильно. І це навіть плюс — в Греції не так багато місць, де дозволений вільний відпочинок з наметами.
Agios Ioannis Beach – місце для усамітнення, для відпочинку в стилі “хіпі”, з мінімальною цивілізацією навкруги. Для шанувальників більш організованого відпочинку з тавернами і крамничками – пляж Sarakiniko.

пляж, море, скеля, греція, острів, безлюдний острів в Греції

острови поруч з Критом. Гавдос.

Острів Хрісі – безлюдний острів у 20 км на Південь від Ієрапетри. Має лише 5 км в довжину і 1 км завширшки. Острів відомий своїми піщаними пляжами, дюнами та лісами із сосни та ялівцю. На заході острова лишилися руїни давнього поселення Мінойскої ери та руїни каплиці Святого Миколая 13 сторіччя. Паром відправляється від порту Ієрапетри.

Хрісі, острів Греції, малолюдний острів, острова поруч з Критом

острова поруч з Критом. Крісі.

Куфонісі. Безлюдний острів з дикими пляжами і неспокійним морем. Острівна місцевість нагадує африканську пустелю, завдяки тому, що більша частина острову покрита товстим шаром піску та майже повністю відсутні дерева. В давні часи острів був важливою станцією для суден того часу, ідеальним місцем для виловлювання губки та мідій. На острові було знайдено багато античних монет, рештки посуду, таблички з написами.

Куфонісі, острів Греції, малолюдний острів, середземне море

острова поруч з Критом. Куфонісі.

Діа. На острові Діа багато різних тварин, а ще він знаходиться під екологічним захистом ООН, що охороняє диких тварин, що не зустрічаються в природі. Чиста, прозора вода, можливо побачити дно навіть на глибині до 20 метрів, і краса острова, що недоторкана цивілізацією, залишиться у пам’яті надовго.
Не так давно Жак Ів Кусто на цьому острові шукав сліди Атлантиди.

Діа, Дія, острів Греції, малолюдний острів, острова поруч з Критом

острова поруч з Критом. Діа.

Острів Санторіні (офіційна назва Тіра) – найкрасивіший острів в світі (за грецькою версією) і один з найромантичніших курортів Середземномор’я. Санторіні також відомий своїми різнокольоровими пляжами: Чорний (найдовший пляж острова з дрібним чорним вулканічним піском і галькою, різними барами та тавернами), Червоний (незвичайний пляж з яскраво червоною галькою) та Білий (пляж з рідкою -не для Греції – білою галькою, оточений скелями із місцевої пемзи)

острова поруч з Критом, острів Греції, малолюдний острів, середземне море

острова поруч з Критом. Санторіні.

Касос. Остров, що має населення, знаходиться у 27 морських милях від Крита. Вважається, що його першими мешканцями були фінікійці. Назва острова згадується Гомером у переліку грецьких міст – учасників Троянської війни.
Адміністративний центр острова – Фрі – знаходиться у мальовничій затоці Бука. Його давні кам’яні будинки – багато з яких колись належали морякам – спускаються амфітеатром з гори до самого моря. На Сході, недалеко від Фрі, на березі моря знаходиться Ембор’єс, другий за значенням населений пункт острова. В Ембор’єсе радимо відвідати дуже гарну церкву Різдва Богородиці, Геннісі тис Панагіас. Паром із Сітії (Крит) на о. Касос – 3год 35хв.

Касос, острів Греції, малолюдний острів, острова поруч з Критом, Греція

острова поруч з Критом . Касос.

Тури на Крит зі Львова, Запоріжжя, Одеси, Києва та Харкова у 2021 році вже доступні від 6900 грн/особу.

?Не забудьте зберегти та поділитися з друзями ?

Більше про Грецію (вартість харчування та продуктів) у нашому огляді ТУТ

Приєднуйтесь до нас на Фейсбуці, щоб не пропустити найкращі пропозиції по відпочинку в Греції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *