Turquoise Beach Hotel 3*+(4*), Шарм Ель Шейх

Готель є лідером продажів серед готелів 3*+ у Шарм Ель Шейху за співвідношення ціна-якість. Готель – бюджетний варіант для туристів, з обмеженим бюджетом, для тих, хто фокусується на відпочинку на морі та дайвінгу. Має власний піщаний пляж. Працює на системі “Все  включено”. Тури в цей готель дешеві, є гарячі тури, а спеціальні ціни присутні майже кожної неділі. Готель розташований на відстані 25 км від аеропорту. Номери ремонтовані у 2014 році, меблі та текстиль не дорогі, але свіжі та чисті. Харчування якісне, вибір страв присутній, але не чекайте різноманіття 5*-го рівня. Були побажання туристів мати більший вибір м’яса, гарний вибір овочів, фруктів та десертів. Делікатесів та морепродуктів немає. Бар на пляжі пропонує тільки напої, харчування лише у головному ресторані. Анімація у готелі присутня, але не активна. За територією готелю (приблизно на відстані 1 км) Старе Місто з його ринком, крамничками, сувенірними кіосками, кафешками.

Готель розташований через дорогу від моря, але дорога не активна, шуму та пилу від неї немає. Пляж напроти готелю безкоштовний, ліжаки та зонти теж. Пляж готелю розташований у лагуні, риф та риби майже відсутні. Для дайвингу краще пройти вліво/вправо 10-15 хвилин на пляжі 5*-х готелів поруч. Готель розрахований на дорослих відпочивальників, інфраструктури для дітей у готелі немає.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *