Виставка Гюстава Клімта в Бордо, Франція

Цікавитеся неординарними арт- подіями в Європі та світі?
Запрошуємо до Франції на зустріч з прекрасними роботами Гюстава Клімта! 
Вишукане вино🍷 та смачний сир 🧀 будуть гарантовано супроводжувати вас 🙃, адже місце нашої подорожі – французьке місто Бордо!
 
У квітні 2020 в найбільшому цифровому арт-центрі світу відбудеться перша виставка, і присвячена вона буде відомому художнику Гюставу Клімту – улюбленцю колекціонерів та мистецтвознавців в усьому світі, і абсолютно точно, це буде вражаюче видовище.
Орієнтовна дата початку роботи виставки Gustav Klimt “D’or et de couleurs ”
в арт-центре Bassins de Lumières – 17 квітня 2020 року і працюватиме вона до 31 грудня 2020 року. За цей час її відвідає більше 1.4 млн туристів, за розрахунками організаторів.
Новий центр назвали Bassins de Lumières (як аналог Atelier de Lumières, де подібне шоу зібрало більше 1 млн. відвідувачів з усього світу) і це будівля бази підводних човнів у минулому, загальною площею біля 13 000 м2, де 12 000 м2 – площа з проекціями, додайте  4 басейна по 110 метрів в довжину кожен, і ви отримаєте суцільний арт – простір з природними спецефектами та незвичними локаціями.
Вражаюче, чи не так?
Окрім цікавого інтер’єра та водних хвиль, емоції від живопису будуть підсилювати звукові ефекти, обіцяє креативна команда арт-центру Bassins de Lumières.
 
Все це, звичайно, краще один раз побачити на власні очі, ніж багато разів описати. Організатори обіцяють, що це буде найочікуванішою арт подією весни 2020 у Франції, а французи розуміються на мистецтві, правда же?

Що скільки коштує:

Ціна вхідного квитка на виставку Густав Клімт в Бордо:
Дорослий квиток – 13.50 євро
студентський/шкільний – 9 євро
діти до 5 років – безкоштовно
 
А подорож до Бордо і цікавим містам поруч ми, звичайно, допоможемо організувати!
В залежності від дати подорожі та маршруту, пакетний тур:
авіа переліт + готель + страхування = від 399 євро/особу за 7 ночей
Подорож може включати автомобільний маршрут по Півдню Франції з відпочинком у Ніцці, Санремо, Сен-Тропе, Канах та Марселі.
Знайти пакетний тур власноруч ви завжди можете за посиланням тут
Підписавшись на нашу сторінку на фейсбуці тут ви зможете дізнаватися про найцікавіші пропозиції на подорожі
 
#ilovefrance #submarinebaseartcenterfrance #iloveart #гюставклимтбордо #артсобытия2020 #бордо2020 #франция2020 #бордочтопосмотреть #франциявыставкаклимт #музейбордо #артцентрподводнаялодкабаза #климтвбордо #klimtbordeaux #bassinsdelumieres #atellierdelumieres #канитури #марсельтури #сентропетури #санремотури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *