Water Planet Deluxe Hotel & Aquapark 5*, Аланія

Веселий та цікавий готель Water Planet 5* з безліччю розваг для дорослих та дітей шкільного віку! Готель розташований на березі моря, на відстані 90 км від аеропорту. Територія не рівна, є підйоми та спуски, для людей з труднощами у пересуванні, або для маленьких дітей буде не комфортно. Для решти гостей, це не буде проблемою.

Пляж у готелі, власний, але має певні специфічні риси – захід у море або сходами або з понтону. Відразу відчувається глибина. Для дітей які не вміють плавати буде небезпечно. Харчування якісне, різноманітне, номери після ремонту 2012 року. Територія доглянута, зелена. Перлина цього готелю – аквапарк, рафтінг, стрибки з мотузкою, та багато іншого. Розмір стандартного номеру – 28-36м2, Suite – 46м2, Connecting – 28m2+56m2. Готель відповідає своїй зірковій категорії та рекомендований для відпочинку молоді, родин з дітьми шкільного віку, активних пар без дітей.

Перед бронюванням, уточнюйте перелік безкоштовних послуг у турі, у зв’язку з тим, що оператори мають різні контракти з готелем.

знайти тур у цей готель

знайти гарячий тур у цей готель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *